Chirikli

08 лист.
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Дослідження поглядів ромів та їхніх потреб у громадах Харківської, Одеської, Луганської та Донецької областей Рекомендовані

Analytical report participation Analytical report participation Chiricli / VOX Populy Agency

8 листопада відбулась презентація “Дослідження поглядів ромів та їхніх потреб у громадах Харківської, Одеської, Луганської та Донецької областей”.

 

Дослідження проводилось у рамках проєкту «Посилення громадської участі», який реалізується в Україні Міжнародною благодійною організацією «Ромський жіночий фонд «Чіріклі» за підтримки Гельсінського інституту Діаконія та Міністерства закордонних справ Фінляндії. Проєкт реалізується у Харківській, Одеській, Луганській та Донецькій областях, на підконтрольній Україні території.

Міжнародна благодійна організація «Ромський жіночий фонд «Чіріклі» та агентство соціологічних досліджень «Vox Populi» провели дослідження з вивчення ситуацій та потреб ромів у громадах Харківської, Одеської, Луганської та Донецької областей. Дослідження охоплювало питання соціальних, освітніх, правових та інших потреб ромів; залученості представників ромських громад до процесів прийняття рішень на місцевому рівні; взаємодії влади з ромськими громадами і представників громад із місцевою владою; готовності сторін (влади та представників ромських громад) до діалогу і посилення співпраці; рівня обізнаності представників місцевої влади та медіа про проблеми і особливості ромських громад.

Учасники: Юліан Кондур - проєктний координатор МБО «Чіріклі», модератор; Ольга Жмурко - директорка та засновниця «VoxPopuliAgency»; Володимир Кондур - голова «Одеського ромського правозахисного центру» (онлайн); Рада Каландія - голова «Циганського національного товариства «РОМЕН» (онлайн); Михайло Миколаєнко - голова ГО «БахталоДром» (онлайн); Анна Іванцова - заступниця голови ГО «БахталоДром» (онлайн); Крістіна Білоус - представниця ГО «Сумнакуно Петало» (онлайн); Микола Бурлуцький - голова ГО «Чачімо».

Відео презентації:

https://youtu.be/8rghbUXHwDU

Саме дослідження може бути знайдено у матеріалі прикріпленному нижче.

Завантажити прикріплення:
Опубліковано в Бібліотека , Новини
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі