Chirikli

Новини

Проект з підтримки підприємництва серед ромів триває!

Більше 300 пакунків з продуктами харчування та сантірно-гігієнічними засобами були розповсюджено в Київській, Чернігівській та Луганській областях.

Інформаційна добірка матеріалів на тему діяльності і становища ромських жінок в Україні в рамках проєкту: «Сила ромських жінок – уповноважуючи ромських жінок в Україні, Молдові та Білорусі»

Ромський жіночий фонд «Чіріклі» запускає відкритий конкурс для педагогів «рівний-рівному» для участі в проекті«Взаємна освіта для протидії антициганізму та мові ненависті онлайн – PECAO»

Фонд "Чіріклі" оголошує конкурс на набір медіаторів у Київській, Харківській, Закарпатській, Кіровоградській, Чернігівській, Запорізькій, Одеській та Донецькій областяхзадля сприяння розширенню доступу до соціальних і медичних прав ромів в Україні.

4-5 листопада 2019 року, Міжнародна благодійна організація «Ромський жіночий фонд «Чіріклі» разом з Міжнародною групою з прав меншин провели круглий стіл «Побудова коаліції: роми та люди з інвалідністю» для обговорення ситуції людей з інвалідністю, та, зокрема, ромів з інвалідністю в Україні.

«Побудова діалогу та взаєморозуміння між поліцією та ромською громадою» - проект, який реалізується МБО «ромський жіночий фонд «Чіріклі» у партнерстві з Управлінням забезпечення прав людини Національної поліції України та за підтримки Посолства Федеративної Республіки Німеччини. 

 

Міжнародний день ромів - це день святкування ромської культури. Але для Minority Rights Group (MRG) та «Ромського жіночого фонду «Чіріклі» це не лише святкування культури ромів, але й нагода відзначити чудову роботу ромських громадських організацій та ромськмх посередників, в рамках нашого спільного проекту, який фінансується ЄС, «Партнерство для всіх», що націлений на підтримку ромських громадськи організацій задля розвитку партнерських відносин з оранами влади для включення ромів в Українське суспільство.

Підсумковий Документ Міжнародної конференції "Дотримання Прав Ромських Жінок в Україні", що відбулась 17-18 жовтня 2018 року ООН Жінки в партнерстві з Верховною Радою України, Міністерством закордонних справ України та Міжнародною благодійною організацією «Ромський жіночий фонд «Чіріклі».

Вівторок, 22 травня 2018 12:56

"Ми" і "вони": чи можлива інтеграція ромів

Автор

За останній місяць в Україні двічі підпалювали табори ромів: 22 квітня представники ультраправих організацій зруйнували поселення ромів у Києві на Лисій горі, а 9 травня ситуація повторилася вже у Львові. В Україні починають з’являтися групи антиромського спрямування – як от Л.О.В.Ц.І. Члени цього об’єднання вишуковують на вулицях Львова людей ромської зовнішності і доправляють їх до відділку поліції. Учасники групи стверджують, що хапають ромів, коли ті скоюють злочини - мовляв, так борються за безпеку міста. Однак фактично група зосереджується на злочинцях із лише однієї етнічної групи. Нацполіція у Львівській області, як свідчить відповідь на запит LB.ua, не бачить у таких діях порушення ні Конституції, ні інших законів України.

Сторінка 1 з 18