Chirikli

Новини

Віола Попенко - ромська активістка з Чернігівської області, яка провела перший місяць війни в укритті ховаючись від бомб. Як людина, яка постраждала від військової агресії росії в Україні, вона дуже добре розуміє потреби ВПО, тому під час війни підіймає питання ромів ВПО та біженців на міжнародному рівні.

Бути корисною навіть за 800 кілометрів від дому. Допомагати іншим навіть тоді, коли самій важко. Поєднати правозахист з волонтерством. Усе це – про ромську діячку Олену Вайдалович, правозахисницю та юристку з Київської області, яка наразі виїхала до Польщі. Нині вона працює з ромськими біженцями. Про те, як саме вона допомагає громаді та звідки бере сили, – далі в інтерв’ю.

8 листопада відбулась презентація “Дослідження поглядів ромів та їхніх потреб у громадах Харківської, Одеської, Луганської та Донецької областей”.

 

Дослідження проводилось у рамках проєкту «Посилення громадської участі», який реалізується в Україні Міжнародною благодійною організацією «Ромський жіночий фонд «Чіріклі» за підтримки Гельсінського інституту Діаконія та Міністерства закордонних справ Фінляндії. Проєкт реалізується у Харківській, Одеській, Луганській та Донецькій областях, на підконтрольній Україні території.

Проект з підтримки підприємництва серед ромів триває!

Більше 300 пакунків з продуктами харчування та сантірно-гігієнічними засобами були розповсюджено в Київській, Чернігівській та Луганській областях.

Інформаційна добірка матеріалів на тему діяльності і становища ромських жінок в Україні в рамках проєкту: «Сила ромських жінок – уповноважуючи ромських жінок в Україні, Молдові та Білорусі»

Ромський жіночий фонд «Чіріклі» запускає відкритий конкурс для педагогів «рівний-рівному» для участі в проекті«Взаємна освіта для протидії антициганізму та мові ненависті онлайн – PECAO»

Фонд "Чіріклі" оголошує конкурс на набір медіаторів у Київській, Харківській, Закарпатській, Кіровоградській, Чернігівській, Запорізькій, Одеській та Донецькій областяхзадля сприяння розширенню доступу до соціальних і медичних прав ромів в Україні.

4-5 листопада 2019 року, Міжнародна благодійна організація «Ромський жіночий фонд «Чіріклі» разом з Міжнародною групою з прав меншин провели круглий стіл «Побудова коаліції: роми та люди з інвалідністю» для обговорення ситуції людей з інвалідністю, та, зокрема, ромів з інвалідністю в Україні.

«Побудова діалогу та взаєморозуміння між поліцією та ромською громадою» - проект, який реалізується МБО «ромський жіночий фонд «Чіріклі» у партнерстві з Управлінням забезпечення прав людини Національної поліції України та за підтримки Посолства Федеративної Республіки Німеччини. 

 

Сторінка 1 з 19