Chirikli

Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gal10
13 вер.
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Тренінг "Посередництво як форма соціальної роботи з національною меншиною ромів"

Ми продовжуємо впровадження спецкурсу з ромського посередництва. 6-7 вересня 2017 року в м. Києві провели дводенний тренінг "Посередництво як форма соціальної роботи з національною меншиною ромів" в рамках програми ROMED-2.

Тренінг проходив за підтримки Ради Європи у співпраці з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова. До участі були запрошені викладачі ВНЗ України з Запорізької, Закарпатської, Одеської, Кіровоградської, Хмельницької , Київської областей, які в подальшому будуть викладати спецкурс в ВНЗ для студентів, майбутніх фахівців, соціальної роботи. Представники Міністерства освіти України, Міністерства соціальної політики України та Міністерства культури України, відзначили, що впровадження Спецкурсу з ромського посередництва в 8 ВНЗ України є значним кроком для інституціоналізації ромських соціально-медичних посередників. «З моєї точки зору ця тема є надзвичайно актуальною, тому що наша країна є багатонаціональною і приділяти увагу саме потребам національних меншин вкрай важливо. Технологія посередництва допомагає налагодити діалог, допомагає налагодити контакти, допомагає досягнути взаєморозуміння, яке так необхідно сьогодні в нашій країні. Цей спецкурс цікавий тим, що він дуже різноманітний, він просвітницький, він навчальний, він долає стереотипи і допомагає більше дізнатись про історію, культуру ромів і дає розуміння як застосувати ці знання в роботі соціальних фахівців», сказала одна із учасниць тренінгу, Ольга Лисенко, доцент кафедри психології та соціальної роботи Одеського Національного Політехнічного Університету.  #ROMED.

{gallery}gal10{/gallery}

Опубліковано в Новини
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі