Chirikli

Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Dissability
08 лист.
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Побудова коаліції: роми та люди з інвалідністю

4-5 листопада 2019 року, Міжнародна благодійна організація «Ромський жіночий фонд «Чіріклі» разом з Міжнародною групою з прав меншин провели круглий стіл «Побудова коаліції: роми та люди з інвалідністю» для обговорення ситуції людей з інвалідністю, та, зокрема, ромів з інвалідністю в Україні.

{gallery}Dissability{/gallery}

В обговоренні взяли участь експерти та дослідники з ромських питань, представники ромських громадських організацій, представники Національної асамблеї дюдей з інвалідністю, ромські медіатори, представники органів державної влади та представник уповноваженого верховної ради України з прав людини.

Учасникам заходу було представлено перші результати поточного дослідження «Поточний стан ситуації прав ромів з інвалідністю». По закінченню відбулось обговорення за результатами якого було підготовлено рекомендації круглого столу для подальшого включення у дане дослідження.

За результатами зустрічі, Ромський жіночий фонд «Чіріклі», отримавши запит від Генеральної секретарки НАІУ Вікторії Назаренко та начальниці відділу НАІУ Лариса Байда, про включення до коаліції з громадськими організаціями осіб з інвалідністю, домовилась про співпрацю, спрямовану на протидію упередженому ставленню до осіб з інвалідністю, які належать до ромської національної меншини та підвищення рівня обізнаності про права людини.

Завантажити прикріплення:
Опубліковано в Новини
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі