Logo
Версія для друку
08 лист.
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Побудова коаліції: роми та люди з інвалідністю

4-5 листопада 2019 року, Міжнародна благодійна організація «Ромський жіночий фонд «Чіріклі» разом з Міжнародною групою з прав меншин провели круглий стіл «Побудова коаліції: роми та люди з інвалідністю» для обговорення ситуції людей з інвалідністю, та, зокрема, ромів з інвалідністю в Україні.

{gallery}Dissability{/gallery}

В обговоренні взяли участь експерти та дослідники з ромських питань, представники ромських громадських організацій, представники Національної асамблеї дюдей з інвалідністю, ромські медіатори, представники органів державної влади та представник уповноваженого верховної ради України з прав людини.

Учасникам заходу було представлено перші результати поточного дослідження «Поточний стан ситуації прав ромів з інвалідністю». По закінченню відбулось обговорення за результатами якого було підготовлено рекомендації круглого столу для подальшого включення у дане дослідження.

За результатами зустрічі, Ромський жіночий фонд «Чіріклі», отримавши запит від Генеральної секретарки НАІУ Вікторії Назаренко та начальниці відділу НАІУ Лариса Байда, про включення до коаліції з громадськими організаціями осіб з інвалідністю, домовилась про співпрацю, спрямовану на протидію упередженому ставленню до осіб з інвалідністю, які належать до ромської національної меншини та підвищення рівня обізнаності про права людини.

Завантажити прикріплення:
Опубліковано в Новини