Chirikli

Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Corona
31 лип.
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Допомога уразливим ромським родинам через коронавірусну кризу Рекомендовані

Більше 300 пакунків з продуктами харчування та сантірно-гігієнічними засобами були розповсюджено в Київській, Чернігівській та Луганській областях.

Більше 300 пакунків з продуктами харчування та сантірно-гігієнічними засобами були розповсюджено в 3 регіонах України в 10 локаціях (Чернігівська обл.: Батурин, Городня, Остер, Конотоп, Ніжин; Луганська обл.: Крмінна; Київська обл.: Вишеньки, Переяслав, Іванків).

Ромські медіатори відіграли ключову роль у безпосередньому розповсюдженні пакунків до ромських сімей які найбільше постраждали через коронавірусну кризу. 

Не обійшлось без залучення волонтерів афілійованих з «Чіріклі» для пакування та відправлення пакунків до всіх вищезазначених локацій в 3 регіонах України.

 {gallery}Corona:::0:0{/gallery}

Дана іцініціатива була підтримана Міжнародним Фондом "Відродження" в рамках спеціального фонду реагування на коронавірусну кризу.

Першим етапом впровадження даної ініціативи була організація закупівлі продуктів харчування та санітарно-гігієнічних засобів. Другим етапом було залучення волонтерів афілійованих з «Чіріклі» для пакування та відправлення пакунків до 10 локацій в 3 регіонах України (Чернігівська обл.: Батурин, Городня, Остер, Конотоп, Ніжин; Луганська обл.: Крмінна; Київська обл.: Вишеньки, Переяслав, Іванків) 

Опубліковано в Новини

Схожі матеріали (за тегом)

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі