Chirikli

24 лют.
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Конкурс на обрання постачальника послуг для проведення тренінгу м. Львів

Міжнародна благодійна організація «Ромський жіночий фонд «Чіріклі» оголошує конкурсні торги на обрання постачальника послуг для проведення тренінгу 06.02.2012 по 08.02.2012 м. Львів.

Джерело фінансування закупівлі – дана послуга необхідна для забезпечення заходів проекту «Покращення доступу ромського населення до медичних послуг у сфері протидії захворюванню на туберкульоз силами ромських медичних посередників», що фінансується Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України».

Опис позицій до надання послуг/ технічне завдання для робіт.

НазваКількістьДодаткова інформація (термін придатності/номер лоту/додаткові характеристики/інше)

1

Послуги по організації тренінгу

1

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

До 8 лютого 2012 року

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послугДокументи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

1.Надати послуги по організації тренінгу «Підготовка ромських медичних посередників» у м. Львові по проекту «Покращення доступу ромського населення до медичних послуг у сфері протидії захворюванню на туберкульоз силами ромських медичних посередників»

2. разом з тренерською групою брати участь у підготовці та спільному обговорені деталей проведення тренінгу

3. Забезпечувати професійне, відповідно до вимог програми проведення тренінгу.

Тендерна пропозиція

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника або виконавця робіт та послугДокументи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

- реєстрація на території України;

- свідоцтво про реєстрацію підприємства;

- витяг з єдиного державного реєстру;

- свідоцтво про сплату єдиного податку;

- довідка з податкової, про види діяльності та систему оподаткування;

- ліцензії, патенти тощо;

- комерційні пропозиції

Склад тендерної пропозиції:

 1. Тендерна пропозиція у формі детального рахунку-фактури, пропозиції, прайс-листа, офіційного листа, тощо;
 2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);
 3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками з Жуковською Ангеліною – асистент проекту.
Звертатися за адресою: вул. Васильківська, 53, кв.93. Тел.(044)221-58-92, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

 1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або поштою.
 2. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
 3. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
 4. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
 5. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.
 6. Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.
 7. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.
 8. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Україна, м. Київ, вул. Васильківська, 53, кв.93. Тел.(044)221-58-92, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Приймання пропозицій, які подаються учасниками особисто, здійснюється з10год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

«20» лютого 2012 року, до 18 год. 00 хв. за київським часом.

Методика обрання переможця конкурсну. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та креативною ідеєю,учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 7 днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на три дні. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 (п’яти) днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.

Опубліковано в Оголошення
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі