Chirikli

Відео

Виступ Земфіри Кондур на конференції ОБСЕ, м.Варшава, під час 10 сесії з питань національних меншин. Під час свого виступу пані Земфіра підкреслила важливість оновлення Національного Плану Заходів до реалізації Ромської Стратегії, реагування представників органів влади на мову ворожнечі щодо ромів, розслідування погромів та виселення ромів, тощо.

П'ятниця, 22 вересня 2017 10:04

Місцеві герої

Автор

Ромка Zola Kondur разом з фондом Chiricli ось уже 20 років опікується проблемами жінок з традиційних ромських родин. Дивіться, як їй це вдається:

У Києві 9 грудня пройде зустріч «Підходи до інтеграції і захисту прав ромів за участі органів місцевого самоврядування і громадських організацій». Під час заходу представники ромських НУО та державних інституцій обговорять проміжні результати проектів, спрямованих на зниження рівня дискримінації ромської нацменшини та сприяння їх інтеграції у суспільство.

В ефірі телеканалу Еспресо Зола Кондур - директор міжнародного ромського жіночого фонду CHIRICLI, Юрій Іваненко - директор енергопрограм Центру світової економіки та міжнародних відносин.

Вівторок, 29 грудня 2015 07:10

Про закон ROMED2

Автор

 

 

Земфіра Кондур, Віце-президент Міжнародного благодійного жіночого фонду "Чіріклі"

Вівторок, 24 червня 2014 09:26

Цыганский табор в Украине

Автор

Цыганский табор в Украине: бедность, правонарушения, неприязнь со стороны местных. Хотят ли ромы учиться, работать, интегрироваться в общество? Что мешает: стереотипы или древние традиции?